• TEL.: +48 512 034 700
  • E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Unibax Toruń z brązowym medalem

Po raz kolejny w tym roku prowadziłem konkursy z nagrodami dla sympatyków Unibaxu. Tym razem było to ostatnie spotkanie w tym sezonie rozegrane na Moto Arenie w Toruniu.

W pierwszym meczu o brązowy medal Drużynowych Mistrzostw Polski Unibax Toruń pokonał Stelmet Falubaz Zielona Góra 50:40. Dla gospodarzy najwięcej punktów zdobył wracający po kontuzji Ryan Sullivan (13), a wśród gości najlepiej punktował Andreas Jonsson (15+1). Po spotkaniu gościem „Krzyżackiej Twierdzy” był aktualny Indywidualny Mistrz Świata Seniorów Chris Cholder. Na konferencje prasową z Australijczykiem przybyły tłumy. Zauważyłem dużo podobieństwo w wyglądzie Chrisa z naszym Robertem Kubicą.

Tydzień później ….

Unibax Toruń przegrał w Zielonej Górze z miejscowym Stelmet Falubazem 49:41, ale 10 punktowa zaliczka z pierwszego pojedynku dała Torunianom upragniony brązowy medal. Prawdziwym bohaterem Unibaksu został Ryan Sullivan. Australijczyk, któremu odnowiła się kontuzja ręki, w ostatnim biegu tuż przed metą bezpardonowym atakiem wyprzedził Andreasa Jonssona i zdobył dwa punkty, które dawały brąz.

W mediach coraz częściej pojawiają się informację o przejściu do Unibaxu Tomasza Golloba. Jak ogólnie wiadomo nie wszyscy kibice akceptują ten transfer. Przyszły sezon zapowiada się niezwykle ciekawie. 


Bal Absolutoryjny Lekarzy

W minioną sobotę poprowadziłem bal absolwentów Wydziału Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Impreza odbyła się pod Poznaniem. Przybyło ponad 200 gości. Po części oficjalnej nastał czas na szaloną zabawę do białego rana. Dziękuje bardzo przyjaciołom z zepołu "Good night" za rewelacyjną muzykę. Tańcom i toastom nie było końca. Wszystkim absolwentom życzę sukcesów zawodowych. Niech polska medycyna rośnie w siłę. 

AGRO SHOW

XIV Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW była największą w historii tej imprezy.
Tegoroczną wystawę odwiedziło 131 000 osób, w tym około 700 grup zorganizowanych. Wśród przybyłych było wielu gości zagranicznych, w tym z tak odległych krajów jak Stany Zjednoczone czy Korea.

Na ponad 145 000 metrów kwadratowych powierzchni zaprezentowało się 740 wystawców, w tym 90 zagranicznych z 20 krajów – między innymi z Francji, Niemiec, Litwy, Irlandii, Austrii, Czech, Słowenii, Danii, Włoch, Anglii, Ukrainy, Holandii, Kanady, Korei Południowej. Przybyli do Bednar rolnicy mieli okazję z bliska obejrzeć najnowocześniejsze urządzenia, maszyny oraz wszelkiego rodzaju materiały do produkcji rolnej.

Jednym z wystawców było Polskie Wydawnictwo Rolnicze wydawca między innymi Tygodnika Rolniczego oraz magazynu TOP AGRAR POLSKA. Miałem przyjemność być na ich stanowisku konferansjerem. Prócz mojej osoby dla PWR pojawił się Piotr Pręgowski. Znany i lubiany aktor, odtwórca roli Pietrka w serialu „Ranczo”, przeprowadził konkurs gdzie wygraną była wizyta dla dwóch osób na planie serialu „Ranczo”. Po konkursie Piotr Pręgowski zaprezentował się publiczności w mini recitalu. Następna edycja Targów już za rok. Zapraszam.

II Piątkowska Majówka Country

Country na Piątkowie to przyjaźń, dobra zabawa i wzajemna życzliwość mieszkańców Piątkowa. Takie hasło przyświecało tegorocznej majówce, która odbyła się w minioną sobotę. Podczas imprezy którą prowadziłem nie zabrakło legend polskiego country. Na scenie zaprezentowali się Dorota Krawczyk & Alabama Band, Cezary Makiewicz i Koltersi, The Medley oraz grupa taneczno - kaskaderska "SALOON". Publiczność gorąco przyjeła artystów w tym szczególnie Cezarego Makiewicza. Mieszkańcy Piątkowa usłyszeli również jego najsłynniejszy przebój "Wszystkie drogi prowadzą do Mrągowa, do Mrągowa nad jezioro Czos". Na 30-lecie Pikniku Country w Mrągowie utwór ten został głosami widzów wybrany hymnem tego festiwalu. Jak przystało na majówkę było słonecznie i rodzinnie. Organizatorem tej udanej imprezy były Administracje i Rady Osiedli Bolesława Śmiałego i Stefana Batorego. Zapraszam za rok.

Turniej Siatkarski

Wczoraj tj. 29.12.2011 na hali Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza przy ul. Zagajnikowej 9 w Poznaniu odbył się MEMORIAŁ ku pamięci Tomasza Zajączkowskiego i Wojciecha Małki. Organizatorem wydarzenia był klub AZS UAM POZNAŃ, natomiast mi przypadła rola komentatora tego widowiska. W "turnieju przyjaźni" wzięło udział 5 klubów: AZS UZ Zielona Góra, MUKS JOKER RODŁO Piła, STS Olimpia Sulęciń, Krispol Września oraz gospodarz AZS UAM Poznań. Turniej stał na wysokim poziomie ku zadowoleniu przybyłych kibiców. Z najlepszymi nastrojami do domu wracali zawodnicy Krispolu Września wygrywając turniej. Wszystkim sympatykom sportu życzę wielu powodów do radości w nadchodzącym 2012 roku.

LECH POZNAŃ

We wrześniu miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu integracyjnym punktów patronackich Lecha Poznań. Oprócz biznesowo - szkoleniowych rozmów nie zabrakło czasu na spotkanie z piłkarzami.  W towarzystwie wiceprezesa Lecha Poznań Arkadiusza Kasprzaka przybyli również zawodnicy: Luis Henriquez, Bartosz Ślusarski oraz Marcin Kamiński. Zawodnikom oraz działaczom życzę Mistrzostwa Polski w sezonie 2012 / 2013.

Nowa strona !

Ruszyła wreszcie moja strona internetowa. Serdecznie Zapraszam !