• TEL.: +48 512 034 700
  • E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Kabaret czołówka piekła

Kabaret Czołówka Piekła powstał w 2006 roku w Poznaniu. W skład zespołu wchodzą cztery osoby, w tym trzech artystów kabaretowych plus osoba obsługująca koncerty od strony technicznej. W występach prócz klasycznych form kabaretowych (skecz, monolog) nie brakuje muzyki. Artyści prezentują humor ciekawy, inteligentny z domieszką absurdu. "Czołówka" jest laureatem wielu prestiżowych konkursów kabaretowych. Ma za sobą kilka występów w telewizji. Ich najpopularniejsze skecze to "Ustawka", "Patyczak", "Scooby Doo" czy parodia piosenki Kamila Bednarka pt."Grille" którą obejrzało już prawie milion internautów na YOUTUBIE. 

Kabaret jest współgospodarzem cyklu wieczorów kabaretowych ROJBER w Klubie Pod Pretekstem oraz  PeStKi - Poznańskich Spotkań Kabaretowych w Domu Kultury "Pod Lipami" w Poznaniu. Współtworzy zespół " IMPROBRAĆ " - grupę poznańskich komików przedstawiających IMPROWIZACJE KABARETOWE. Jest częstym gościem znanych poznańskich scen takich jak:  Eskulap, Blue Note, Pod Pretekstem, ODK Pod Lipami czy Sceny na Piętrze.  Podróżuje po kraju biorąc udział w wielu Festiwalach Kabaretowych oraz dając liczne koncerty na zaproszenie. Chętnie przyjedzie również i do Was.