• TEL.: +48 512 034 700
  • E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


 

wykształcenie


Studium AKTORSKIE
Szkoły artystyczne
Regionalny Ośrodek Edukacji w Poznaniu

Studia podyplomowe
w zakresie PUBLIC RELATIONS

Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa
Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu

mgr TURYSTYKI I REKREACJI
Wydział Turystyki i Rekreacji
Akademia Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu

 

ŁUKASZ MATUSZEWSKI

Jeżeli poszukujecie Państwo konferansjera, który poprowadzi Wam event, koncert, pokaz mody lub inną imprezę okolicznościową, to trafiliście w dziesiątkę!

Witam, nazywam się Łukasz Matuszewski. Jestem artystą kabaretowym i konferansjerem. Należę do grona absolwentów Studium Aktorskiego (rocznik 2006), gdzie kształciłem się pod okiem aktorów z Teatru Polskiego w Poznaniu. Ukończyłem również studia podyplomowe w zakresie PUBLIC RELATIONS na Wydziale Nauk Politycznych i Dziennikarstwa – Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu (2010).

Od 2006 roku występuję w założonym przez siebie Kabarecie Czołówka Piekła dając liczne koncerty na terenie całego kraju. Doświadczenie sceniczne zdobyte podczas występów kabaretowych pozwoliło mi nabyć i rozwinąć cechy pożądane u konferansjera. Prowadzenie imprezy to ciągły kontakt z publiką, umiejętności improwizatorskie, poczucie humoru oraz zabawa słowem i barwą głosu.

Jestem elastyczny, potrafię dostosować swoją rolę do charakteru imprezy. Każde zlecenie to dla mnie kolejne wyzwanie. Na scenie zawsze daję z siebie wszystko, tak aby zainteresować nawet najbardziej wymagającego widza. Od kilku lat pracuję intensywnie dla wielu agencji reklamowych, agencji eventowych, organizatorów imprez masowych, czy instytucji państwowych wcielając się w rolę konferansjera, komentatora, prowadzącego, moderatora czy animatora. Realizuję zlecenia z całej Polski. Zapraszam do współpracy.

galeria

{gallery}o_mnie{/gallery}