Konferencje

We wrześniu miałem przyjemność uczestniczyć w spotkaniu integracyjnym punktów patronackich Lecha Poznań. Oprócz biznesowo - szkoleniowych rozmów nie zabrakło czasu na spotkanie z piłkarzami. W towarzystwie wiceprezesa Lecha Poznań Arkadiusza Kasprzaka przybyli również zawodnicy: Luis Henriquez, Marcin Kamiński oraz Bartosz Ślusarski. Zawodnikom oraz działaczom życzę Mistrzostwa Polski.          

Register to read more...

Imprezy taneczne

Imprezy tego typu to niezwykła podróż muzyczna w czasie i przestrzeni, od standardów tanecznych poprzez hawajskie rytmy, szalonego rock'n'rolla, aż po energetyzującą muzykę disco lat 80 tych oraz najnowsze hity. Podczas zabawy nie brakuje profesjonalnych pokazów tanecznych oraz humorystycznch konkursów. Pojawiają się też gwiazdy: Elvis Presley i Michael Jackson. Scenariusz imprezy jest elastyczny i dostosowany do potrzeb klientów. Sprawdza się doskonale podczas imprez integracyjnych dla firm.

Register to read more...

Imprezy świąteczne - Mikołajki

W grudniu wiele przedsiębiorstw organizuje mikołajki i wigilie firmowe. Jest to czas prezentów i upominków dla pracowników oraz ich rodzin. Podczas tych imprez wyczuwa się ciepłą, rodzinną atmosferę zbliżającą nas do Świąt Bożego Narodzenia. Zdjęcia zostały zrobione w grudniu 2011 roku.

Register to read more...

Imprezy tematyczne - Kasyno

Witamy w świecie, w któym wszystko co dobre, jest nielegalne. Elegancki i ekstrawagancki klimat ameryańskich kasyn z czasów prohibicji, zadymione pomieszczenie. Goście ze szklanką wybornego trunku i cygarem - wszystko to by stać się Królami Nocy. Tego wieczoru towarzyszy nam szelest dolarów i turkot ruletki. Ponurzy gangsterzy dopilnują, by wieczór obfitował w wiele elektryzujących wrażeń.  


Register to read more...

Komentarz sportowy

Interesuję się sportem, tym bardziej ochoczo przyjmuję zlecenia na komentarz widowisk sportowych. Dotychczas miałem przyjemność wielokrotnie komentować mecze: siatkówki, piłki nożnej, siatkówki plażowej, koszykówki, hokeja na trawie oraz zawody: pływackie, narciarskie, lekkoatletyczne, żużlowe oraz regaty kajakowe. 

Register to read more...

Akcje Marketingowe

Dotychczas prowadziłem wiele akcji marketingowych i promocyjnych takich jak: otwarcie marketu, otwarcie sklepu, wprowadzenie na rynek nowych produktów, opieka nad stanowiskiem targowym oraz wiele innych. Poniżej krótkie opisy dwóch wybranych wydarzeń wraz ze zdjęciami.

Register to read more...

KONCERTY

Country na Piątkowie to przyjaźń, dobra zabawa i wzajemna życzliwość mieszkańców Piątkowa. Takie hasło przyświecało II Piątkowskiej Majówce Country, która odbyła się 26 maja 2012 roku. Podczas imprezy którą prowadziłem nie zabrakło legend polskiego country.

Register to read more...

kabaret

Kabaret to moja pasja. Na scenie można przedstawić wszystko co tylko zrodzi się we własnej głowie. Twórcza praca na próbach to emocjonalny trening który uwielbiam. Sam występ to wisienka na torcie. Wisienka dla której każdy artysta tworzy. W zespole dbamy o szczegóły: o każde słowo, ruch, kostium czy rekwizyt. Widz, który choć raz był na występie kabaretowym na żywo przekonał się, że właśnie wtedy kabaret smakuje najlepiej.

Register to read more...

Strefa Kibica

Po raz kolejny w tym roku prowadziłem konkursy z nagrodami dla sympatyków Unibaxu. Tym razem było to ostatnie spotkanie w tym sezonie rozegrane na Moto Arenie w Toruniu. 

Register to read more...