• TEL.: +48 512 034 700
  • E-MAIL: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Wybrane referencje


EVENTS CENTER & UNIWERSYTET MEDYCZNY W POZNANIU

"Niniejszym zaświadczam, że Pan Łukasz Matuszewski na zlecenie Agencji Kreatywnej Events Center oraz Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu poprowadził imprezę integracyjną w Szreniawie towarzyszącą międzynarodowej konferencji medycznej East European and Mediteranean Meeting on Cerebral Palsy & Developmental Medicine "From Childhood to Adulthood with Cerebral Palsy."  

WOJEWÓDZKI URZĄD PRACY W WARSZAWIE 

"Niniejszym zaświadczam, że w dniu 4 grudnia 2013 roku Pan Łukasz Matuszewski na zlecenie Wojwódzkiego Urzędu Pracy w Warszawie poprowadził jubileuszową konferencję pod hasłem:"Działaj na Mazowszu, korzystaj i zmieniaj - Unia Europejska owarta dla młodych!".

  

MARTES SPORT 

"Pan Łukasz jest osobą komunikatywną i szybko odnajduje się w nowym otoczeniu. Jest sumienny i zaangażowany w pracę. W bardzo naturalny sposób dostosowuje do uczestników i rodzaju wydarzenia..."

     Fundacja na rzecz AWF POZNAŃ 

"Współpracowaliśmy razem podczas uroczystości z okazji 20-lecia Fundacji na rzecz Akademii Wychowania Fizycznego im. Eugeniusza Piaseckiego w Poznaniu. Pan Łukasz prowadził ten jubileusz a na sam koniec przedstawił wraz z kolegami z kabaretu kilka przezabawnych skeczów czym rozbawił zgromadzonych gości. Bawił się świetnie między innymi Rektor AWF Pan prof. dr. hab. Jerzy Smorawiński...."

 

TESCO 

"Dziękujemy Panu Łukaszowi Matuszewskiemu za profesjonalne poprowadzenie Festynu Zadbaj o siebie i swoje dziecko który odbył się z okazji Dnia Dziecka"

 
APLANET 

"Od kilku lat mamy przyjemność współpracować z Panem Łukaszem Matuszewskim przy organizacji różnych wydarzeń specjalnych dla naszych ..."
 
CREEVENT 

"Z przyjemnością polecamy Pana  Łukasza Matuszewskiego jako konferansjera, moderatora, prezentera imprez rozrywkowych i kulturalnych."

MISTRZOSTWA WOLSZTYNA W PŁYWANIU

„Pan Łukasz Matuszewski pełnił rolę komentatora podczas „Otwartych Mistrzostw                    Wolsztyna w Pływaniu”. Według naszej oceny do sukcesu imprezy w dużej mierze                  przyczyniła się pełna pozytywnej energii osoba prowadzącego...”

PSM OSIEDLE BOLESŁAWA ŚMIAŁEGO 

"Chcielibyśmy zarekomendować usługi konferansjerskie świadczone przez Pana Łukasza Matuszewskiego. Pan Łukasz prowadził imprezę w profesjonalny ..."
KKS LECH POZNAŃ 

"Pan Łukasz jest profesjonalnym konferansjerem. Potrafi znakomicie zapanować nad publiką oraz odnaleźć się na scenie w sytuacjach nadzwyczajnych."
FABRYKA SIŁY WODY OGNIA 

"Pan Łukasz jest znakomitym konferansjerem. Potrafi w sprawny sposób zapanować nad wymagającą publiką oraz odnaleźć się na scenie w sytuacjach ..."
SCHATTERDOC 

"Przez cały okres naszej współpracy pan Matuszewski wykazywał i wykazuje się profesjonalzmem i rzetelnością. Z przyjemnością polecamy usługi świadczone ..."
AVANGARDE GROUP 

"Pan Łukasz bardzo dobrze wykonuje powierzone mu obowiązki. Jako pracownik jest odpowiedzialny oraz dobrze zorganizowany. Posiada odpowiednie ..."
ASPE 

"W naszym odczuciu, Pan Łukasz jest dobrym współpracownikiem. W pełni realizuje ustalony scenariusz. Posiada odpowiednie doświadczenie."